PORTAL KREDYTOWY

czyli Twój przewodnik po bankowości

Tagi: kredyty, kredyt bankowy, pożyczka bankowa, bank, bankowość, spłata kredytu

Kredyt - w którym banku najatrakcyjniejszy?

kredyt gotówkowy

Szukając dobrego kredytu gotówkowego najczęściej zadajemy sobie pytanie: w jakim banku go zaciągnąć. Niestety jest to trochę niewłaściwe podejście do tematu. Dużo rozsądniejszym rozwiązaniem jest znalezienie niedrogiego banku oraz aktywne korzystanie z jego oferty. Oznacza to, że nie warto zmieniać banku przy każdym kredycie. Dużo korzystniejsze warunki otrzymamy gdy całymi naszymi finansami zajmie się pojedynczy bank.

Jeśli w danym banku będziemy posiadali rachunek bankowy oraz cały czas będziemy z niego korzystali, tzn co najmniej raz na miesiąc będzie na niego przychodziła nasza pensja za pracę to otrzymanie pożyczki gotówkowej w takim banku będzie wyjątkowo proste. Niepotrzebne okażą się wszystkie papierki takie jak zaświadczenie z pracy dochodach. Dzięki czemu skróci się też czas czekania na kredyt, nawet do kilkunastu godzin, gdyż bank będzie w stanie od razu rozpatrzyć nasz wniosek.

kredyt gotówkowy

Takie rozwiązanie gwarantuje nam też dużo większą kwotę pożyczki, o którą będziemy mogli się starać, a jeśli się nam poszczęści to możemy liczyć także na mniejsze oprocentowanie, ponieważ ryzyko niespłacenia kredytu gotówkowego będzie dla banku dużo mniejsze. Dzięki temu korzystanie cały czas z tego samego banku może okazać się o wiele atrakcyjniejsze niż wyszukiwanie banku z najmniejszym oprocentowaniem kredytu za każdym razem kiedy potrzebujemy kredytu.

Chciałoby się być bogatym, aby już nie myśleć o pieniądzach, ale większość bogatych i tak nie myśli o niczym innym.

Abel Bonnard