PORTAL KREDYTOWY

czyli Twój przewodnik po bankowości

Tagi: konto z debetem, konta osobiste, kredyty, bank, oprocentowanie

Debet na koncie osobistym atrakcyjniejszy od pożyczki gotówkowej

bank

Bardzo dużo osób myśli o sprawach kredytowych dopiero gdy pojawiają się problemy finansowe. Jednak jeśli zainteresujemy się tymi sprawami szybciej to będziemy mogli dużo zaoszczędzić. Gdy poszukujemy kredytu dopiero jeśli zabraknie nam gotówki to nie będziemy posiadali większych możliwości oraz będziemy musieli zdecydować się na pierwszą lepszą ofertę banku. Jednak gdy zadbamy o to szybciej to będziemy mogli przygotować sobie na cięższe miesiące bardzo atrakcyjne pożyczki.

Jest to do zrealizowania dzięki wyjątkowo atrakcyjnej ofercie debetów na rachunkach bankowych. Zdecydowanie się na debet na koncie bankowym daje nam dostęp do dodatkowej gotówki w dowolnej chwili bez potrzeby kontaktowania się z bankiem i oczekiwania na decyzję o kredycie. Jest to jedno z najwygodniejszych rozwiązań jakie są dostępne na polskim rynku.

bank

Dodatkowo debet koncie osobistym posiada o wiele atrakcyjniejsze oprocentowanie, które jest liczone wyłącznie od sumy, którą pożyczymy. Oczywiście pod uwagę jest brany też okres zaciągniętego długu. Gdy spłacimy swój dług szybko to praktycznie nic nie zapłacimy za tego typu kredyt. Takie rozwiązanie zapewnia nam płynność finansową pomimo chwilowych trudności, lecz co ważniejsze nie naraża nas w przyszłości na duże koszta. Konto bankowe z debetem ma w swojej ofercie każdy polski bank, z tego powodu wystarczy posiadać dobrą zdolność kredytową, aby móc się ubiegać o debet.

Chciałoby się być bogatym, aby już nie myśleć o pieniądzach, ale większość bogatych i tak nie myśli o niczym innym.

Abel Bonnard